Loading...

Home  |  Blog  |  Vacancy: Back Office Support

Blog

Vacancy: Back Office Support

Η Conercon Energy Solutions, θυγατρική της LANITIS ENERGY, ζητά για ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ:
BACK OFFICE SUPPORT – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ (1 ΘΕΣΗ)
Κύρια καθήκοντα
Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
Διαχείριση εισερχόμενης/εξερχόμενης αλληλογραφίας
Διαχείριση εμπορικών και λογιστικών υποθέσεων
Επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες
Επίλυση εκκρεμοτήτων
Reporting και αρχειοθέτηση
Απαιτούμενα Προσόντα
Απόφοιτος λυκείου, ή ανώτερου εκπαιδευτικού ιδρύματος
Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας